Пошук відгуків про компанію за сферою діяльності «Господарчі товари, будматеріали, інструмент, сантехніка, посуд»

Skif knives UA

Основна назва: Skif knives UA
Сайт: skif-knives.com
Опис діяльності: Интернет-магазин ножей Скиф представляет множество моделей для охоты, тактических целей и повседневного использования, поэтому Вы всегда можете подобрать модель исходя из своих целей.

Smoke House

Основна назва: Smoke House
Сайт: smokehouse.ua
Регіон роботи: Харків

Опис діяльності: Производство и продажа коптилен, мангалов, дымогенераторов, дистилляторов.

Solo Dveri

Основна назва: Solo Dveri
Сайт: www.solo-dveri.ua
Опис діяльності: Можу порадити перевірений інтернет-магазин Solo Dveri, де можна придбати двері в Києві та всі необхідні комплектуючі для дверних конструкцій, а також замовити встановлення вхідних та міжкімнатних дверей. Менеджери компанії мають досвід, необхідний для роботи у сфері будівництва та ремонту, що гарантує високу якість послуг та довговічність результатів. Співпраця з ними допомогла мені зробити мій офіс та квартиру більш функціональною та затишною за доступну плату.

Stopzvuk

Основна назва: Stopzvuk
Сайт: stopzvuk.com.ua
Регіон роботи: Львів

Опис діяльності: Компания Стопзвук специализирванный магазин материалов для звукоизолцяии, шумоизоляции, виброизоляции в Украине. Мы предлагаем профессиональную звукоизоляцию и шумоизоляцию для Вашей квартиры, дома, офиса, студии. Главный помощник в борьбе с громкими соседями, воздушного и ударного шума. У нас широкий ассортимент материалов для звукоизоляции, материалов для виброизоляции, акустических и смижних материалов. Мы предлагаем материалы для звукоизоляции стен, потолков, пола. Звукоизоляционные маты, панели, акустическая вата, звукоизоляционная мембрана. Также мы предлагаем специальные аукстичные матералы....

SunWell

Основна назва: SunWell
Сайт: www.sanwell.biz
Регіони роботи: Київ, Дніпро
Опис діяльності: Сантехника , котлы

SVhome

Основна назва: SVhome
Сайт: svhome.com.ua

Опис діяльності: SVhome - магазин ковровых и напольный покрытий предлагает широкий ассортимент ковров, ковролина, ковровых дорожек, линолеума, ламината, ковровой плитки, ПВХ плитки.

tarelki

Регіони роботи: Київ, Харків

Опис діяльності: Моющие

TM Paladii

Основна назва: TM Paladii
Інші назви: Компания «Торговый Дом Экспресc Лок»
Сайт: expresslock.com.ua

Опис діяльності: Крупнейший дистрибьютер и импортер дверной фурнитуры, дверей и сейфов, а также производитель полотенцесушителей (водяных и электрических) и изделий из нержавеющей стали на территории Украины

UKRPOLIV

Основна назва: UKRPOLIV
Сайт: ukrpoliv.com.ua

Опис діяльності: Оборудование для автоматического полива сада, газона, огорода