Пошук відгуків про компанію за сферою діяльності «Побутові послуги: прибирання, прання, чищення, фото, ательє, ЖКГ та ін.»

pandorastudio.com.ua

Основна назва: pandorastudio.com.ua
Інші назви: фотостудия "Пандора"
Сайт: www.pandorastudio.com.ua

Penguin Photo

Основна назва: Penguin Photo
Сайт: vk.com
Регіони роботи: Київ, Кривий Ріг

Опис діяльності: предоставления фотоуслуг в учебных заведениях!

pentas

Основна назва: pentas
Сайт: pentas.kiev.ua

Опис діяльності: Майстерня з виготовлення і ремонту авто ключів, ключів, ювелірних виробів та годинників

perprice

Основна назва: perprice
Сайт: perprice.com
Регіон роботи: Вінниця

Опис діяльності: сайт объявлений

portalservicego

Основна назва: portalservicego
Інші назви: Портал Сервіс - сайт, де ви можете знайти майстра для будь-якої вашої потреби
Сайт: portalservicego.com
Опис діяльності: Портал Сервіс - сайт, де ви можете знайти майстра для будь-якої вашої потреби Шукаєте майстра в тій чи іншій справі? На нашому сайті ви знайдете велику кількість висококваліфікованих спеціалістів, які швидко та якісно нададуть вам необхідні послуги. Перейдіть на наш сайт, та залиште вашу заявку на потрібну вам послугу. Дочекайтесь відкугу спеціаліста. Та оберіть найкращого серед них. Більше ніж 100 категорій для будь-якого запиту. Більше ніж 1000 спеціалістів з усіх куточків України. А якщо ви спеціаліст у якійсь області - просто зареєструйтесь на нашому сайті, та вже за декілька хвилин...

PROcleaning

Основна назва: PROcleaning
Сайт: procleaning.com.ua
Опис діяльності: Обратилась в Procleaning и ни разу не пожалели, что связались именно с этой компанией. Уже несколько раз пользовались клининговыми услугами данного сервиса - все супер! Огромная кухня и белая мебель - все просто чисто и идеально! Во-первых, очень оперативно и качественно специалисты выполнили свою работу, а во-вторых - не дорого и без каких-либо замечаний профессионально убрали всю квартиру. Результатом осталась очень довольна.

Procleaning

Основна назва: Procleaning
Сайт: procleaning.com.ua
Опис діяльності: Обратились в Procleaning и ни разу не пожалели, что связались именно с этой компанией. Уже несколько раз пользовались клининговыми услугами данного сервиса - все супер! Огромная кухня и белая мебель - все просто чисто и идеально! Во-первых очень оперативно и качественно специалисты выполнили свою работу, а во-вторых - не дорого и без каких-либо замечаний профессионально убрали всю квартиру. Результатом остались очень довольны.

QFM service

Основна назва: QFM service
Опис діяльності: QFM service — услуги аутсорсинга крупным предприятиям в сфере организации клининга.

Rainbow Ukraine

Основна назва: Rainbow Ukraine
Інші назви: Рэйнбоу
Сайт: www.rainbowsystem.com.ua

Опис діяльності: Многофункциональная очистительная система Rainbow

rem-stiralok.kh.ua

Основна назва: rem-stiralok.kh.ua
Інші назви: Original Service
Сайт: www.rem-stiralok.kh.ua
Регіон роботи: Харків
Опис діяльності: «OriginalService» быстро найдут решение по ремонту стиральной машины на дому в Харькове. Все работы мы проводим оперативно, качественно и предоставляем гарантию на все материалы и запчасти. https://www.rem-stiralok.kh.ua/