Пошук відгуків про компанію за сферою діяльності «Зв’язок: телекомунікації, телефонія, мобільний зв'язок, провайдер»

OmniLink

Основна назва: OmniLink
Інші назви: Омнилинк
Сайт: www.omnilink.com.ua
Опис діяльності: Компания ОмниЛинк создана в 2009 году как специализированный поставщик продуктов и решений в отрасли телекоммуникаций. Компания начала свою деятельность с четкой направленностью на предоставление полного спектра IT-оборудования и решений для сервис провайдеров. Задача ОмниЛинк: обеспечить партнерам и заказчикам возможность разрабатывать, оптимизировать и предоставлять более разнообразные и качественные сервисы своим клиентам, при этом минимизируя бизнес издержки и способствуя росту коэффициента проникновения Интернет в Украине.

Orbita

PixoPhone

Основна назва: PixoPhone
Інші назви: Сервісний центр PixoPhone
Сайт: service.pixophone.com
Опис діяльності: Ми сервісний центр PixoPhone в Івано-Франківську, кожен день допомагаємо багатьом людям у яких вийшов з ладу гаджет з різних причин. Тому що, у нас працюють тільки справжні професіонали, які можуть впоратися із завданнями різної складності, а звичайні помилки виправити всього за кілька годин. Також багато хто нас обирає, оскільки ми можемо виконати оперативний ремонт, а також надаємо офіційні гарантії якості, та використовуємо тільки надійні й перевірені запчастини високої якості. При цьому у нас цілком доступні ціни, а діагностика та консультація безкоштовні.

Prime Call

PVM Group

Основна назва: PVM Group
Інші назви: Arabat
Регіони роботи: Київ, Запоріжжя, Кривий Ріг, Харків

Опис діяльності: Приглашение на "Кулинарные мероприятия"

Re:Store

Основна назва: Re:Store
Інші назви: Вовкодав Ю.П., ФОП
Сайт: restore.com.ua

Опис діяльності: ремонт телефонов, ноутбуков, мобильных, планшетов

Royal

Основна назва: Royal
Опис діяльності: call-центр Royal.

Simply Contact

Основна назва: Simply Contact
Сайт: simplycontact.com.ua
Регіони роботи: Київ, Дніпро, Одеса, Полтава

Опис діяльності: Колл центр

Sinet

Основна назва: Sinet
Сайт: sinet.kiev.ua
Опис діяльності: Компания "SINET" - интернет провайдер широкополосного доступа к Интернету в Киеве.