Пошук відгуків про компанію за сферою діяльності «Зв’язок: телекомунікації, телефонія, мобільний зв'язок, провайдер»

ADELINA CALL CENTER

Основна назва: ADELINA CALL CENTER
Сайт: www.adelina.com.ua
Регіони роботи: Київ, Львів, Ровно, Харків

Опис діяльності: Adelina Call Center – публічно визнаний лідер професійних контактних центрів України, який з 2004 р. надає високотехнологічні послуги провідним компаніям України, країн СНД, Європи та Америки. Понад 1800 співробітників компанії в Україні, Європи та США щорічно обслуговують близько 50 млн. клієнтських звернень за допомогою сучасних телекомунікаційних засобів. Adelina Call Center дбає про розвиток свого персоналу, забезпечує безкоштовне навчання, участь у міжнародних конкурсах та форумах. У компанії діє програма внутрішнього розвитку Adelina Business Class, згідно з якою кожен наш співробітник має...

adphone

Основна назва: adphone
Сайт: adphone.biz

Опис діяльності: AdPhone – молодая международная компания, в которой приятно работать. Благодаря профессиональной команде и большим амбициям, компания динамично развивается в увлекательной сфере digital маркетинга и успешно реализовывает свои проекты совместно с телекоммуникационными операторами, такими как Киевстар, Vodafone, Beeline. Также нашими партнерами являются Google, SAP и другие. Мы создаем эффективные рекламные инструменты, которые помогают бизнесу привлекать новых клиентов, упрощают маркетинг для малого и среднего бизнеса на стыке интернета и мобильной связи. Мы сами конструируем и строим...

Amit

Основна назва: Amit
Інші назви: AmitNet Telecom LTd
Регіон роботи: Чернігів

Опис діяльності: Оператор кол центра/менеджен по продаже

AppleFix

Основна назва: AppleFix
Інші назви: http://applefix.ua/
Сайт: applefix.ua

Опис діяльності: ремонт Apple устройств

Інші назви: ARCE, АРСИ, АРСІ
Сайт: www.acc.com.ua
Регіони роботи: Київ, Львів, Ніжин, Ровно, Хмельницький

Опис діяльності: ARCE contact center — це міжнародна компанія, працює на ринку з 2007 року. Ми надаємо високотехнологічні послуги підприємствам роздрібної торгівлі, операторам зв’язку, банківським і страховим компаніям, дипломатичним представництвам, маркетинговим агентствам, інтернет магазинам в Україні , Америці та Європі. Більше 400 співробітників компанії щорічно обслуговують наших клієнтів, та показують високий рівень свого професіоналізму . За останні роки наша компанія стала переможцем в номінаціях: «Кращий аутсорсинговий партнер», «Кращий керівник Контакт Центру», «Кращий супервізор», «Кращий тренер»,...

Інші назви: ARCE
Сайт: www.arce.com.ua

Інші назви: ARCE
Сайт: www.arce.com.ua
Регіони роботи: Київ, Львів

Опис діяльності: ARCE contact center — международная компания, работающая на рынке с 2007 года, предоставляя высокотехнологические услуги компаниям розничной торговли, операторам связи, банковским и страховым компаниям, дипломатическим представительствам, маркетинговым агентствам, интернет-магазинам в странах СНГ, Америки и Европы.

BatyevkaNET

Bilink

Основна назва: Bilink
Інші назви: ТОВ "Білінк"
Сайт: www.bilink.ua

Опис діяльності: «Bilink» — новый Интернет-провайдер, направленный на максимально качественные и удобные услуги. В наших планах предоставить максимально удобный и простой доступ в Интернет для наших пользователей. Для подключения компания «Bilink» использует собственную оптоволоконную сеть и современные технологии. Каждый дом подключен на скорости 1 Гбит/с с возможностью увеличения скорости до 10 Гбит/с.