Отзывы о работе - Список компаний-работодателей Украины

Основное название: Скуба україна
Другие названия: Профіпартс Україна
Сфера деятельности: Торговля: Автомобили, запчасти, автохимия
Сайт: www.profiparts.ua
Описание деятельности: Дурять всіх і вся, від клієнтів закінчуючи співробітниками, категорично не раджу, брехуни починаючи від решетняка закінчуючи осадчею, між ними бовтається Кащишин

Індустріалбанк

Основное название: Індустріалбанк
Другие названия: АКБ “ІНДУСТРІАЛБАНК”
Сайт: industrialbank.ua
Регион работы: Киев

Описание деятельности: Індустріалбанк (м. Київ) — універсальний Банк з приватним капіталом, який надає широкий перелік послуг підприємствам, підприємцям та населенню. За класифікацією НБУ Індустріалбанк входить до третьої групи банків України. Повне офіційне найменування Банку: ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО АКЦІОНЕРНИЙ КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК “ІНДУСТРІАЛБАНК” Скорочене офіційне найменування Банку: АКБ “ІНДУСТРІАЛБАНК”, код ЄДРПОУ 13857564, дата державної реєстрації 16.10.1991, дата запису 02.12.2004, номер запису 1 103 120 0000 002044

Є Гроші Ком

Основное название: Є Гроші Ком
Сайт: e-groshi.com
Регион работы: Днепр

Описание деятельности: фінанси, кредитування онлайн, мікрозайм

Elitamoda

Основное название: Elitamoda
Сайт: elitamoda.com
Описание деятельности: Elita – якісна та красива спідня білизна Кожна жінка і дівчина мріє про спідню білизну, в якій вона виглядає бездоганно. Комфортна білизна на кожен день або гарний комплект для особливої нагоди Ви знайдете в інтернет-магазині Elitamoda.com. Швейне підприємство «Еліта» з 1970 року випускає величезний вибір вишуканої та зручної спідньої білизни, тому ми по праву пишаємося нашою продукцією! Чим ми заслужили на довіру клієнтів? Комфортна посадка бюстгальтерів та трусів. Якісні та функціональні матеріали. Доступні ціни. Гігієнічні висновки готової продукції. Сертифікати відповідності всіх...

Мой стоматолог

Основное название: Мой стоматолог
Сфера деятельности: Услуги: Медицинские услуги, спортклубы и салоны красоты
Сайт: goo.gl
Описание деятельности: Если хотите аккуратно и безболезненно удалить даже самый проблемный зуб, тогда стоматология Киев как раз предлагает своим пациентам лучшее решение по удалению зуба мудрости даже в самых проблемных случаях. В стоматологическом центре Мой стоматолог работает профессиональная команда высококвалифицированных хирургов с огромным опытом работы, а также установлено новейшее оборудование, благодаря чему оказывается тщательная и неотложная помощь любой сложности, в соответствии с самыми высокими стандартами качества.

Сайт: autocloud.com.ua
Описание деятельности: Швидка поставка Авто!

Сфера деятельности: Торговля: Автомобили, запчасти, автохимия
Описание деятельности: Доставка авто із Європи

Описание деятельности: авто

Dr Ali's Dental Center

Основное название: Dr Ali's Dental Center
Сфера деятельности: Услуги: Медицинские услуги, спортклубы и салоны красоты
Сайт: drali-dentalcenter.com
Описание деятельности: До недавнього часу, щоб встановити зубну коронку, пацієнтам доводилося пройти через безліч тривалих і дискомфортних процедур. Ті, кому стоматолог вже встановлював коронки, напевно згадають не найприємніші відчуття під час зняття відбитків. У нас доступна нова технологія сканування зубів, яка дозволяє виготовити і поставити зубні коронки швидко, точно і без відбитків! Також в своїй практиці ми використовуємо найкращі, сертифіковані, високотехнологічні матеріали, та інструменти. Наші лікарі працюють тільки зі збільшенням, від бінокулярів до мікроскопу. В поєднанні всіх вище перелічених факторів, ми...

ОХОРОННА ФІРМА "МЕРИДІАН"

Основное название: ОХОРОННА ФІРМА "МЕРИДІАН"
Другие названия: ТОВ "МЕРИДІАН"
Сфера деятельности: Услуги: Охрана
Сайт: meridian-security.com.ua
Регионы работы: Киев, Днепр

Описание деятельности: Охорона підприємств, кінологічна служба, vip cупровід, відео спостереження та сигналізація.Ми дбаємо про Ваш захист.