Отзывы о работе - Список компаний-работодателей Украины

Основное название: Parus City
Другие названия: ЖК Парус Сіті
Сфера деятельности: Торговля: Недвижимость: продажа и аренда
Сайт: parus-city.lviv.ua
Описание деятельности: Parus City – це надійний забудовник, який створює нерухомість із довгостроковою цінністю. Ми прагнемо того, щоб кожен наш проект був не тільки сучасним та стильним, а й стійким до змін на ринку нерухомості. Наша компанія пишається своєю репутацією та портфоліо успішно завершених проектів. Ми запрошуємо клієнтів у світ комфортного та надійного житла, де вони можуть насолоджуватися безпекою та затишком. Parus City – це ваш надійний партнер у світі нерухомості у Львові.

Compass Group

Основное название: Compass Group
Другие названия: Compass Group міжнародні пасажирські перевезення
Сфера деятельности: Услуги: Транспорт, доставка, логистика, хранение
Сайт: compass-group.com.ua
Описание деятельности: Міжнародні пасажирські перевезення. Compass Group прагне надавати своїм клієнтам простий і зручний сервіс для пошуку та бронюванню квитків на автобуси міжнародного сполучення. В режимі онлайн користувачі можуть переглядати всі доступні варіанти поїздок. Compass Group не є перевізником, а новою онлайн-платформою, що об'єднує перевізників України, але докладає зусилля, щоб забезпечити максимальний комфорт під час поїздки та повагу до всіх клієнтів. Компанія намагається взаємодіяти з перевізниками з питань якості обслуговування та пунктуальності, а також боротися за комфортну подорож для кожного...

Святошинський районний суд міста Києва

Основное название: Святошинський районний суд міста Києва
Другие названия: Святошинский районний суд.
Сфера деятельности: Услуги: Государственная служба, общественные организации
Сайт: sv.ki.court.gov.ua
Регион работы: Киев
Описание деятельности: Святошинський районний суд. м. Київ, вул. Якуба Коласа, 27-А. e-mail: [email protected].

Strans

Основное название: Strans
Сайт: strans.ua
Описание деятельности: Strans – це велика мережа магазинів, що спеціалізується на наданні широкого асортименту TIR-запчастин для всіх видів техніки в Україні. Ми розуміємо важливість надійності та продуктивності транспортних засобів, тому наша мета – надати клієнтам високоякісні запчастини, які допоможуть підтримувати їхню техніку у відмінному стані. У наших магазинах ви знайдете запчастини для вантажних автомобілів, причепів та напівпричепів, а також різних видів спецтехніки. Ми співпрацюємо з перевіреними постачальниками, щоб надати нашим клієнтам лише оригінальні та сертифіковані комплектуючі.

PROSTOSPORT

Основное название: PROSTOSPORT
Сфера деятельности: Услуги: Пресса, издательская деятельность, интернет-издания
Сайт: pro100sport.com.ua
Описание деятельности: Спортивний журнал PROSTOSPORT пропонує широкий вибір пізнавальних статей про фітнес-програми, які відповідають різним рівням підготовки. Есперти порадять різні види фізичної активності, від занять у спортивному залі до вуличних тренувань. Також спеціалісти поділяться ефективними вправами, які допоможуть вам отримати сильне та красиве тіло.

AVA Laser

Основное название: AVA Laser
Другие названия: Салон лазерної епіляції
Сайт: avalaser.if.ua
Описание деятельности: Ava laser - найкраща студія лазерної епіляції в Івано Франківську, оснащена найновішим обладнанням в місті. Надаємо послуги лазерної епіляції на сучасному, потужному апараті останнього покоління Candela Gentle Lase Pro-U 2022р. Це олександритовий лазер, що володіє унікальними характеристиками, забезпечує результат, що перевершує всі очікування. Лазерне видалення волосся в нашій студії проводять лікарі - косметологи-дерматологи з багаторічним досвідом роботи, які щороку вдосконалюють свої навички в галузі лазерної епіляції та косметології. Наші лікарі підбирають індивідуальні протоколи для кожного...

AUTOCLOUD.COM.UA

AutoCloud

Основное название: AutoCloud
Сайт: www.autocloud.com.ua
Регионы работы: Киев, Донецк, Житомир, Сумы, Херсон

Описание деятельности: Пригон автомобилей из за границы

ПРАТ Гірник

Основное название: ПРАТ Гірник
Сфера деятельности: Производство и поставка
Описание деятельности: виробництво щебня, виробів з мармуру та граніту

LubeAuto

Основное название: LubeAuto
Другие названия: Любе Авто
Сайт: lubeavto.com.ua
Описание деятельности: Любе Авто – это ведущая компания, специализирующаяся на пригоне автомобилей под ключ. Мы работаем на рынке уже более десяти лет и завоевали безупречную репутацию среди наших клиентов. Наша команда профессионалов тщательно подбирает автомобили, учитывая все пожелания клиентов и их бюджетные ограничения. Мы предлагаем полный спектр услуг – от выбора автомобиля и его пригонки до оформления необходимых документов. Наш опыт и экспертиза позволяют нам предоставлять высококачественные услуги, гарантируя удовлетворение потребностей каждого клиента.