Отзывы о работе - Список компаний-работодателей Украины

Gruzar

Основное название: Gruzar
Другие названия: Грузар
Регион работы: Киев
Описание деятельности: Організація перевезень речей і будь-яких вантажів

Біконсалт

Основное название: Біконсалт
Другие названия: Biconsult
Сфера деятельности: Услуги: Юридические услуги, право, адвокатура, консультации
Регион работы: Киев
Описание деятельности: Консалтингові послуги щодо закупівель, бухгалтерського, кадрового обліку, юридичного супроводу, розробки web-сайтів

Відеомаркет

Основное название: Відеомаркет
Другие названия: ТОВ Відео Маркет
Сайт: videomarket.com.ua
Регион работы: Киев

Описание деятельности: ВІДЕОМАРКЕТ пропонує до придбання найактуальніші рішення, що забезпечують не тільки надійну охорону об'єкта, а й дозволяють проводити швидкий монтаж обладнання. Ви знайдете мережеве обладнання від таких гігантів у світі електроніки, як Totolink, Ubiquiti, Tp -link, Hikvision, Dahua, Utepo, Ruijie, Mikrotik та інші. Якщо вам потрібні пристрої для налагодженої та безперебійної роботи комп'ютерної мережі, наш асортимент гарантовано допоможе вам у цьому питанні.

СОДЕВКОМ

Основное название: СОДЕВКОМ
Другие названия: SODEVCOM
Сайт: www.sodevcom.com.ua
Регион работы: Киев

Описание деятельности: Компанія займається продажем стоматологічного обладнання та спеціалізованої медичної оптики, бінокулярних луп, операційних мікроскопів. Також проводить навчання з напрямків "ендодонтичне лікування", "вініри", "імплантологія". Постачає ендодонтичне обладнання та інструменти, імплантологічні системи.

Релайв Бэланс

Основное название: StudioGlass
Сфера деятельности: Производство и поставка
Сайт: studioglass.ua
Регион работы: Львов

Описание деятельности: Продукція фабрики Studio Glass відповідає вимогам ДСТУ EN 60598-1:2017. Ми пишаємось тим, що розвиваємо справжній український продукт. Якість обслуговування для нас так само важлива, як і якість продукції - тому на всі вироби діє гарантія 36 місяців.

ТОВ Мегатекс, ТОВ Мегатекс Індастріал акумулятори та батареї...

Основное название: ТОВ Мегатекс, ТОВ Мегатекс Індастріал акумулятори та батареї https:
Другие названия: А-мега, Амега-авто
Сфера деятельности: Производство и поставка
Сайт: megatex-industrial.com.ua
Регион работы: Киев

Описание деятельности: Виготовлення акумуляторів та батарей

Анатолий Викторович

Основное название: Анатолий Викторович
Другие названия: otzovik-kz
Сфера деятельности: Услуги: Туризм
Сайт: otzovik-kz.com
Регион работы: Киев

Описание деятельности: otzovik-kz.com - это ваш верный помощник в поиске лучших психологических услуг в Казахстане. Мы предлагаем вам уникальную возможность узнать мнение и опыт других людей, чтобы сделать осознанный выбор. На нашем сайте вы найдете тысячи реальных отзывов о психологических консультантах, терапевтах, психотерапевтах и других специалистах.