Відгуки про роботу - Список компаній-роботодавців України

Нижче наведено список, що містить чорних роботодавців. Не всі вони звичайно чорні, деякі дуже білі. Чим більше про них залишено відгуків, тим більш об'єктивну думку про них можна сформувати. Слід зазначити, що список сформований таким чином, що спочатку йдуть компанії, додані останніми, тобто з'явилися вони у нас на сайті нещодавно.

Александр Орловский – ваш надежный партнер в мире криптовалюты

Основна назва: Александр Орловский – ваш надежный партнер в мире криптовалюты
Сфера діяльності: Виробництво та постачання
Сайт: oleksandr-orlovskyi.com.ua

Опис діяльності: Его экспертное знание рынка и уникальные стратегии помогут вам достичь финансовых целей. Не упустите возможность получить доступ к лучшему обучению от ведущего специалиста в сфере цифровых активов

AlcoProf

Основна назва: AlcoProf
Сфера діяльності: Торгівля: Побутова техніка, аудіо-відео, мобильні телефони
Сайт: alcoprof.com.ua
Опис діяльності: Інтернет-магазин AlcoProf пропонує широкий вибір сучасних алкотестерів, як побутових, так і професійних для підприємств. В нас є прилади та витратні матеріали таких марок, як Drager, Алкофор, AlcoScan, AlcoProf, Medica+ та інших. Наші працівники можуть надати Вам професійну консультацію по підбору потрібної моделі. Всі замовлення доставляються безкоштовно по Україні Новою поштою.

Діджитал агентство Idea Digital Agency

Основна назва: Діджитал агентство Idea Digital Agency
Сфера діяльності: Послуги: Маркетинг, реклама, креатив, просування, аналітика
Сайт: ideadigital.agency
Опис діяльності: Idea Digital Agency - агентство інтернет-маркетингу, що спеціалізується на просуванні сайтів у ТОП пошукової видачі Google і налаштуванні платної реклами для генерації стабільного потоку лідів. Ми любимо вирішувати складні завдання і допомагаємо нашим клієнтам навіть у найважчих ситуаціях: усуваємо санкції пошукових систем, розробляємо стратегії просування для проєктів у різних країнах. Ми пропонуємо такі послуги: - SEO-просування та оптимізація сайту - SEO-аудит сайтів - SEO просування нового сайту на етапі розробки - Просування інтернет-магазинів - SEO-просування на Захід

Михаил Хомич

Основна назва: Михаил Хомич
Сайт: mikhail-khomich.com.ua

Опис діяльності: Студенты Михаила Хомича не просто учатся, они преображаются. Под его руководством они обретают не только знания и навыки, но и уверенность в себе и своих возможностях. Его курсы становятся для них не просто обучением, а источником вдохновения и мотивации для достижения высот в своем бизнесе.

Vsetut

Основна назва: Vsetut
Інші назви: Всё тут
Сфера діяльності: Торгівля

Опис діяльності: Всё для дома, мелочи

Insurs Online

Основна назва: Insurs Online
Сайт: agent.insurs.online

Опис діяльності: Сервіс Insurs Online пропонує фахову допомогу у пошуку платформи для страховок.

Електромережа

Основна назва: Електромережа
Сайт: electromereja.com.ua
Опис діяльності: Електромережа – це інтернет-магазин електричного обладнання для забезпечення безперебійного постачання електроенергії для будь-яких потреб, аксесуарів до них та кабельної продукції провідних виробників. Наша мета – допомогти Вам не підлаштовуватись під перебої з електроенергією чи графіки відключень, а побудувати сучасну енергонезалежну та енергоефективну систему (живлення та постачання) постачання та накопичення електроенергії.

fintech studio

Основна назва: fintech studio
Інші назви: Trifico
Сфера діяльності: Виробництво та постачання
Сайт: fintechstudio.pro

Опис діяльності: Обманывают по зп, минимум в 1,5-2 раза, грубое отношение к сотрудникам с Украины, тоталитарная форма правления между руководством и подчиненным

Константа-ГС

Основна назва: Константа-ГС
Інші назви: ТОВ "Константа-ГС"
Сфера діяльності: Послуги: Авто/мото: ремонт, навчання, заправки та ін.
Сайт: avtoconst.com.ua

Опис діяльності: Автошкола

Антон

Основна назва: Антон
Сайт: vikont.dp.ua
Регіон роботи: Кривий Ріг

Опис діяльності: Наша компания Виконт уже более 7 лет работает в строительном бизнесе. Занимается в городе Кривом Роге в Днепровской области изготовлением под заказ металлопластиковых окон и дверей, межкомнатных дверей, входных дверей, жалюзи, рулонных штор, тканевых роллетов, защитных роллетов. Работаем также по всей Украине, есть доставка по адресу и по некоторым городам монтаж и замер.У нас трудятся только квалифицированные сотрудники.