Пошук відгуків про компанію за сферою діяльності «Господарчі товари, будматеріали, інструмент, сантехніка, посуд»

Будівельні технології 21 століття

Основна назва: Будівельні технології 21 століття
Сайт: www.budteh21.com
Регіон роботи: Львів

Опис діяльності: Торгівля будівельними матеріалами гуртом та вроздріб

Будівельна Гільдія, ТОВ

Будгерметик

Основна назва: Будгерметик
Інші назви: Budgermetik
Сайт: www.budgermetik.com.ua

Опис діяльності: Поставщик строительной химии в области монтажных пен, герметиков и монтажных клеев, А также металоизделий для сада-города. Также начато производство декоративних подставок для цветов, кубо-стульчиков, полок и столиков.

Буделектрокабель

Основна назва: Буделектрокабель
Інші назви: ООО Буделектрокабель ООО ТД БЕК

Опис діяльності: продажа кабельно - проводниковой продукции

Будива ТМ

Регіон роботи: Харків

будпостач житомир

Основна назва: будпостач житомир
Регіони роботи: Київ, Житомир

Опис діяльності: Я ТАКОГО ИДИОТИЗМА КАК НА БП ЖИТОМИР НЕ ВИДЕЛ НИ ГДЕ,АБСОЛЮТНО НЕ КВАЛИФИЦЫРОВАНЫЙ РУКОВОДИТЕЛЬ КОТОРЫЙ СИДИТ НА ПРОЦЕНТЕ И ДУМАЕТ ТОЛЬКО О ПРОДАЖАХ,А НА ВСЕ ОСТАЛЬНОЕ ЕМУ НАС…..Ь!!!ПРИ ОФОРМЛЕНИИ ОБЕЩАЮТ ЗОЛОТЫЕ ГОРЫ,А В ИТОГЕ ПАШЕШ КАК РАБ ПРАКТИЧЕСКИ ЗА БЕСПЛАТНО,СКЛАД ПЕРЕГРУЖЕН НЕ ВОЗМОЖНО ДАЖЕ РОКВОЙ ПРОЕХАТЬ,ПРИХОДИТСЯ ВЫНОСИТЬ ВСЕ РУКАМИ(ГЕНЕРАТОРЫ 120КГ,ТРАКТОРА В РОЗОБРАНОМ ВИДЕ,БЕТОНОМЕШАЛКИ,КУЛЬТИВАТОРЫ И Т.Д)ПОСТОЯННО ПРАКТИКУЕТСЯ ТАКОЕ:ТОВАР НЕ ПРИЕХАЛ,ОФИС ЕГО ОПРИХОДОВАЛ И ПРОДАЛИ,ЧЕЛОВЕК ПРИХОДИТ НА СКЛАД С НАКЛАДНОЙ А ТОВАРА НЕТ(ОН В ПУТИ)ОНИ ДЕЛАЮТ ЧТО ХОТЯТ,А ЗА НЕ ДОСТАЧИ ПЛАТЯТ...

Будстрой

Основна назва: Будстрой

Відеомаркет

Основна назва: Відеомаркет
Інші назви: ТОВ Відео Маркет
Сайт: videomarket.com.ua

Опис діяльності: ВІДЕОМАРКЕТ пропонує до придбання найактуальніші рішення, що забезпечують не тільки надійну охорону об'єкта, а й дозволяють проводити швидкий монтаж обладнання. Ви знайдете мережеве обладнання від таких гігантів у світі електроніки, як Totolink, Ubiquiti, Tp -link, Hikvision, Dahua, Utepo, Ruijie, Mikrotik та інші. Якщо вам потрібні пристрої для налагодженої та безперебійної роботи комп'ютерної мережі, наш асортимент гарантовано допоможе вам у цьому питанні.