Пошук відгуків про компанію за сферою діяльності «Господарчі товари, будматеріали, інструмент, сантехніка, посуд»

Андрій Марчук

Основна назва: Андрій Марчук
Інші назви: Інтернет-магазин "Флюгер Пласт"
Сайт: fluger.com.ua
Опис діяльності: Наше підприємство займається виробництвом і реалізацією вентиляційного та опалювального обладнання: побутових і промислових вентиляторів, опалювальних котлів газових та електричних, труб для каналізації, холодного і гарячого водопостачання. Головну увагу ми приділяємо якості та безпеці товарів. Багаторічні традиції, найвища якість продукції, вдало підібрана команда консультантів - це той рівень обслуговування, на який Ви можете розраховувати, звертаючись в ПП "Флюгер Пласт". З 2002 року ми - офіційний ексклюзивний представник таких торгових марок: -Hardi; -Bahcivan; -Kospel; -Viessmann; ...

Антей

Основна назва: Антей
Сайт: www.antey.com.ua
Регіони роботи: Київ, Дніпро, Одеса

Опис діяльності: Крупная стабильная торговая компания, занимающаяся оптовой и розничной продажей сантехнического оборудования, плитки и аксессуаров для ванной комнаты по Украине

Антон

Основна назва: Антон
Сайт: vikont.dp.ua
Регіон роботи: Кривий Ріг

Опис діяльності: Наша компания Виконт уже более 7 лет работает в строительном бизнесе. Занимается в городе Кривом Роге в Днепровской области изготовлением под заказ металлопластиковых окон и дверей, межкомнатных дверей, входных дверей, жалюзи, рулонных штор, тканевых роллетов, защитных роллетов. Работаем также по всей Украине, есть доставка по адресу и по некоторым городам монтаж и замер.У нас трудятся только квалифицированные сотрудники.

Антхилл ООО

Основна назва: Антхилл ООО
Сайт: www.anthill.kiev.ua

Опис діяльності: Компания занимается перепродажей кабельно-проводниковой продукции, обычные трейдеры. Место расположения: Киев, ул. Чистяковская, 32 (4-й этаж).

Арита

Опис діяльності: Винница,ул.Карла Маркса 23,а

Армабуд ЛТД

Основна назва: Армабуд ЛТД
Інші назви: ВЕГА

Опис діяльності: Материалы для утепления фасадов домов.

АРТ Групп

Основна назва: АРТ Групп
Інші назви: Немецкие технологии

Опис діяльності: Компания занимается реализацией пластиковых окон, фурнитуры, профилей, игрушек и т.д.

Арт Текстиль (сеть магазинов "Билызна")

Основна назва: Арт Текстиль (сеть магазинов "Билызна")
Інші назви: Арттекстиль , Билызна, Белизна
Регіони роботи: Київ, Дніпро, Луганськ, Одеса, Харків

Опис діяльності: Стеть розничных магазинов, торговля текстильными товарами (полотенца, постельное белье, одеяла, подушки и пр.)

Ас Групп

Основна назва: Ас Групп
Інші назви: Ас Груп, As Gruppe
Сайт: www.asgruppe.com

Опис діяльності: Оптовая торговля сантехникой, дистрибуция