Про роботу - чорний перелік роботодавців. Відгуки про компанії, контори та фірми

Ласкаво просимо!

Найбільший портал зі збирання відгуків про роботодавців вітає всіх небайдужих учасників ринку праці! Хто б ви не були - розгніваний колишній співробітник несумлінної компанії або представник солідної фірми-роботодавця, який дбатиме про свою репутацію - всім відвідувачам завжди тут будуть раді. Ми збираємо відгуки про роботодавців не тільки для складання чорного списку роботодавців, але так само даємо інформацію про потенційного роботодавця яка б вона не була. У нас люди діляться своїм безцінним досвідом у пошуку нового місця роботи, а також повідомляють про підводні камені під час роботи на різних підприємствах України.

Деякі особливо чорні роботодавці постійно намагаються знищити нас, щоб далі творити свавілля на ринку праці, але наш сайт про роботу є надійним форпостом на їхньому шляху. Щоб їх зупинити, свідомому працівнику потрібно лише залишити відгук на нашому порталі тим самим зробити безцінний внесок у боротьбу з порушеннями трудового законодавства та відновити справедливість.

Незважаючи на нелегкі часи ми завжди намагаємось забезпечувати українців якисним сервісом аналізу репутації та рейтингів відчизняних компаній. Розкажіть про наш проєкт своїм родичам, друзям та знайомим. Не будьте байдужі до сваволі наймачів-рабовласників!

Стрічка новин

07.11.2008

Финансовый кризис в анекдотах

Юмор - наиболее ликвидная инвестиция смутного времени

Отличительная черта нашего народа – относиться с юмором даже к самым серьезным и печальным вещам. И если наши люди легко шутят даже о войне, то посмеяться над кризисом, можно сказать, сам Бог велел!

Пока глобальный финансовый кризис вызывает массовые разорения и банкротства, является причиной депрессий и даже самоубийств по всему миру, рядовые граждане противостоят ему проверенными средствами. Новые шутки на финансовые темы появляются буквально ежедневно. И если верить специалистам, утверждающим, что чувство юмора - главный признак психического здоровья, можно с уверенностью...»

06.11.2008

Самые опасные и безопасные профессии в условиях финансового кризиса

Украинская действительность каждый день взрывается от новостей о продаже банковских структур, об остановке металлургических заводов, о всепоглощающей безработице, которая в декабре достигнет своего апогея. Минует ли вас чаша финансового криса, останетесь ли вы на своем рабочем месте и как найти выход из нелицеприятной ситуации, узнавал Ricardo.com.ua.

Оставаться на плаву в условиях финансового кризиса стоит немалых усилий как моральных, так и физических. Во-первых, нельзя поддаваться панике – бежать с насиженного, но уже подтапливающегося места, куда глаза глядят. Первым делом сориентируйтесь на местности: здраво определите свою...»

27.10.2008

Собеседование в крупной корпорации