Про роботу - чорний перелік роботодавців. Відгуки про компанії, контори та фірми

Ласкаво просимо!

Найбільший портал зі збирання відгуків про роботодавців вітає всіх небайдужих учасників ринку праці! Хто б ви не були - розгніваний колишній співробітник несумлінної компанії або представник солідної фірми-роботодавця, який дбатиме про свою репутацію - всім відвідувачам завжди тут будуть раді. Ми збираємо відгуки про роботодавців не тільки для складання чорного списку роботодавців, але так само даємо інформацію про потенційного роботодавця яка б вона не була. У нас люди діляться своїм безцінним досвідом у пошуку нового місця роботи, а також повідомляють про підводні камені під час роботи на різних підприємствах України.

Деякі особливо чорні роботодавці постійно намагаються знищити нас, щоб далі творити свавілля на ринку праці, але наш сайт про роботу є надійним форпостом на їхньому шляху. Щоб їх зупинити, свідомому працівнику потрібно лише залишити відгук на нашому порталі тим самим зробити безцінний внесок у боротьбу з порушеннями трудового законодавства та відновити справедливість.

Незважаючи на нелегкі часи ми завжди намагаємось забезпечувати українців якисним сервісом аналізу репутації та рейтингів відчизняних компаній. Розкажіть про наш проєкт своїм родичам, друзям та знайомим. Не будьте байдужі до сваволі наймачів-рабовласників!

Стрічка новин

16.09.2008

Українська мова

Сьогодні було закінчено переклад сайту на рідну мову! Величезну подяку за допомогу виражаємо користувачеві LESHKO. Бажаємо усім приємного перебування на сайті!

Адміністрація

01.09.2008

Проблеммы на работе

Идет чувак по улице, видит открытый канализационный люк.
Подходит, орет в него: - "Е* твою мать!"
Из люка в ответ: - "Мать твою е*!"
Чувак подумал и заорал: - "Мать твою е*!"
Эхо ответило: - "Е* твою мать!"
Ну тут кекс совсем обалдел и как завопит: - "Мать твою е*, е* твою мать!"
Из люка: - "Иди на х*й, не мешай работать!"

26.08.2008

Привыкаем к работе после отпуска

Плохо мне, господа
Основная проблема, с которой сталкиваются сотрудники при выходе из отпуска, - это просто нежелание работать. Кроме того, за время отдыха можно подзабыть некоторые навыки и умения. Выбросить из памяти тонкости использования компьютерных программ вряд ли удастся. Но есть серьезный риск "выпасть" из информационного поля. Ведь за время отсутствия сотрудника в компании могут произойти глобальные, и не очень, перемены. Например, сменится руководство или акционеры - как максимум. Или появятся новые вводные... Все это пугает "возвращенца".
Две недели отпуска - это абсолютно отдельный насыщенный кусок...»