Відгуки про роботу - Список компаній-роботодавців України

Нижче наведено список, що містить чорних роботодавців. Не всі вони звичайно чорні, деякі дуже білі. Чим більше про них залишено відгуків, тим більш об'єктивну думку про них можна сформувати. Слід зазначити, що список сформований таким чином, що спочатку йдуть компанії, додані останніми, тобто з'явилися вони у нас на сайті нещодавно.

Сан Санич

Основна назва: Сан Санич
Інші назви: Домашній майстер
Сфера діяльності: Послуги: Будівництво, монтаж, ремонт та інше
Сайт: san-sanych.ua

Опис діяльності: Компанія № 1 у сфері побутового ремонту в Україні: за 10 років ми виконали більше 100 тисяч замовлень у 8 містах України.

Mircaraudio

Основна назва: Mircaraudio
Сфера діяльності: Виробництво та постачання
Сайт: mircaraudio.com

Опис діяльності: Интернет магазин автомобильных принадлежностей, оптики и электроники "Мир АвтоЗвука", с складом в Киеве. На страницах нашего веб-каталога mircaraudio.com содержится подробная и исчерпывающая информация о каждой товарной позиции: технические характеристики, габариты, фото, обзоры, цены и отзывы.

ARAMIS

Основна назва: ARAMIS
Інші назви: ARAMIS Laser Systems
Сфера діяльності: Виробництво/постачання: Машинобудування та обладнання
Сайт: aramis.ua

Опис діяльності: ARAMIS Laser Systems є одним з найбільших виробників лазерних верстатів для різання металу в Східній Європі.Технологічне обладнання, що пропонує наша фірма, успішно експлуатується на сотнях підприємств і завоювало визнання замовників завдяки високій якості, надійності і передовим стандартам сервісу.

my blog

Основна назва: my blog
Інші назви: Mcdougall
Сфера діяльності: Виробництво та постачання
Сайт: scapaflow.org
Опис діяльності: Ꮋello there! This post could not ƅe written much bettеr! Looking thгough thіs article reminds me of my prevіous roommate! He aⅼwayѕ kept preachiing about tһiѕ. I am goіng tо forward thiѕ informɑtion to him. Fairly certain he'll have a very good read. Many thanks for sharing!

Sushiman

Основна назва: Sushiman
Інші назви: Сушіман
Сфера діяльності: Послуги: Харчування: кафе, ресторани, fast-food
Сайт: sushiman.kiev.ua

Опис діяльності: Суши бар на лівому березі Києва з доставкою суші

Yuvraj Sharma

Основна назва: Yuvraj Sharma
Сайт: www.kompanions.com
Опис діяльності: Intelligence, Innovation, and Immersion to Drive Impact for Industries. That’s Kompanions. With over 1000 AR experiences, 500+ VR journeys, and 25,000+ 3D models, we are at the forefront of transforming sectors including but not limited to aerospace, automotive, healthcare, tourism, retail, real estate, manufacturing, and entertainment. Our 4K approach is leveraged by multiple global Fortune 500 companies to push possibilities. Knowledge Acquisition Kinetic Creativity Kaleidoscopic Integration Keystone Delivery Our team harnesses an extensive array of VR and AR hardware, including...

Віп-Мастер-Шоп

Основна назва: Віп-Мастер-Шоп
Сфера діяльності: Торгівля: Меблі та предмети інтер'єру
Сайт: vip-master-shop.com.ua
Регіон роботи: Біла Церква

Опис діяльності: Наша компанія, що займається оптовою та роздрібною торгівлею меблів з 2011 року, здобула репутацію надійного та чесного постачальника серед наших клієнтів. За цей період ми зуміли налагодити міцні взаємовідносини з багатьма задоволеними покупцями, які довіряють нам як надійному постачальнику високоякісних меблів. Ми реалізуємо меблі не лише зі складу, що знаходиться в м. Біла Церква, а й через наш онлайн-магазин "Віп-Мастер-Шоп". Завдяки інтернет-продажам, наші клієнти можуть зручно вибирати та замовляти меблі з будь-якого куточка України, гарантуючи собі високоякісний сервіс та швидку доставку

Мария

Основна назва: Мария
Інші назви: massagist net ua
Сфера діяльності: Послуги: Медичні послуги, спортклуби та салони краси
Сайт: massagist.net.ua
Регіон роботи: Дніпро

Опис діяльності: Ласкаво просимо до масажного салону Massagist!Якісний та професійний масаж у Дніпри вирішить ваші проблеми за лічені сеанси! Чекаємо на вас!

Контракт продрезерв 5

Основна назва: Контракт продрезерв 5
Інші назви: Гарна страва

Опис діяльності: Забезпечення шкіл та військових частин продуктами харчування.

Just Pack

Основна назва: Just Pack
Сфера діяльності: Торгівля: Канцтовари, товари для офису
Сайт: just-pack.ru
Опис діяльності: Оптово - розничная компания. Интернет-магазин. Сеть выставочных магазинов. Дружная команда оптово-розничного интернет магазина Just Pack рада видеть Вас на нашем сайте. Наше название — не случайно, оно означает «Пакуй Просто»! Простота в поиске упаковочных материалов – одно из ключевых составляющих нашей работы! ‍ Мы предоставляем товарный комплекс для частных переездов, транспортировки и хранения Ваших вещей: гофрокороба, картон, оберточную и воздушно-пузырьковую пленку. Целостность и внешний вид поддержат уголки, порилекс и поролон. В роли декоративного элемента предлагаем разноцветный...