Відгуки про роботу - Список компаній-роботодавців України

Нижче наведено список, що містить чорних роботодавців. Не всі вони звичайно чорні, деякі дуже білі. Чим більше про них залишено відгуків, тим більш об'єктивну думку про них можна сформувати. Слід зазначити, що список сформований таким чином, що спочатку йдуть компанії, додані останніми, тобто з'явилися вони у нас на сайті нещодавно.

Сrypto summer

Основна назва: Сrypto summer
Інші назви: Крипто Саммер
Сайт: cryptosummer.com.ua

Опис діяльності: Сітка інтернет-ресурсів і телеграм каналів під брендом Сrypto summer. Компанія займається залученням трафіку на сайти партнерів. Також є напрямки трейдингу, і коучінгу

GLENDEAL - Перший український агромаркетплейс

Основна назва: GLENDEAL - Перший український агромаркетплейс
Інші назви: GLENDEAL, біржа зерна Гленділ, Глендил, Гленділ
Сфера діяльності: Торгівля: Супермаркети, маркетплейс, техномаркети
Сайт: glendeal.com
Опис діяльності: Перший український агромаркетплейс для експорту врожаю. З Гленділ ваша продукція досягне будь-якої країни світу легко та безпечно

Baxila

Основна назва: Baxila
Сфера діяльності: Виробництво та постачання
Сайт: baxila.com.ua
Опис діяльності: Baxila - провідний виробник бахіл в Україні та пропонує високоякісні вироби для різних потреб. Ми спеціалізуємося на виробництві одноразових і багаторазових бахіл, які використовуються в медичних установах, промислових і лабораторних умовах. Baxila пишається своїми сучасними технологіями та обладнанням, що дає змогу забезпечувати продукцію на найвищому рівні. Наша компанія використовує тільки екологічно чисті та безпечні матеріали. Одним із ключових факторів нашого успіху є увага до деталей і суворий контроль якості на всіх етапах виробництва

Cleaner Life

Основна назва: Cleaner Life
Сайт: www.cleaner-life.com.ua
Опис діяльності: Компанія Cleaner Life у Бучі - це професійний сервіс із прибирання, який пропонує широкий спектр клінінгових послуг для дому, офісу або комерційних приміщень. Фахівці нашої компанії працюють з використанням якісних і безпечних для здоров'я мийних засобів, що гарантує не тільки чистоту, а й турботу про здоров'я клієнтів. Cleaner Life пропонує регулярні та генеральні прибирання, а також послуги з чищення килимів, м'яких меблів і вікон. Однією з ключових особливостей компанії є гнучкий графік роботи, що дозволяє клієнтам обирати зручний час для прибирання. У компанії працюють досвідчені співробітники, які...

Торговый дом Агрокультура

Основна назва: Торговый дом Агрокультура
Інші назви: ООО «Торговый дом Агрокультура»
Сфера діяльності: Торгівля: Квіти, насіння, рослини, зоотовари
Сайт: td-agrocultura.com
Опис діяльності: ООО «Торговый дом Агрокультура» начал свою деятельность в 2018 году и за относительно короткое время зарекомендовал себя как надежный партнер для покупателей и поставщиков, среди которых - ведущие производители средств защиты растений, семян и сельскохозяйственной техники. Благодаря профессионализму нашей команды и постоянной работе над усовершенствованием, компания динамично развивается, преодолевая новые вызовы. Наша цель - стать главным партнером для фермеров, единоличников и производителей аграрной продукции, обеспечивая их надежными решениями для успешного хозяйства.

PoputchiCom

Основна назва: PoputchiCom
Інші назви: попутчик, попутчик ком, попутчік ком
Сфера діяльності: Послуги: Транспорт, доставка, логістика, зберігання
Сайт: www.poputchi.com
Опис діяльності: Бронювання квитків на літак, автобус, поїзд; доставка посилок.

SassyOS Technology

Основна назва: SassyOS Technology
Сайт: sassyos.com

Опис діяльності: SassyOS aims to enhance work processes by replacing manual chores and teamwork with intelligent automation, ensuring efficient organization of day-to-day operations. This ambition drives us to collaborate with top-tier solutions like Asana and Pipedrive CRM software, where we are the official partners in Dubai. For a free consultation or discovery session, contact us to consult our professional team for specific CRM software recommendations tailored to your organization’s needs.

Tacmedicine.in.ua

Основна назва: Tacmedicine.in.ua
Сфера діяльності: Торгівля: Ліки, гігієна, захист, медичне обладнання
Сайт: tacmedicine.in.ua
Регіон роботи: Одеса
Опис діяльності: Компанія Tacmedicine.in.ua займається постачанням та продажем тактичної медицини від провідних світових лідерів у цій галузі.

Компания Формат М

Основна назва: Компания Формат М
Сфера діяльності: Послуги: Маркетинг, реклама, креатив, просування, аналітика
Регіон роботи: Дніпро

Опис діяльності: Основним напрямом компанії Формат-М є широкоформатний друк рекламної продукції

Flash call

Основна назва: Flash call