Відгуки про роботу - Список компаній-роботодавців України

Нижче наведено список, що містить чорних роботодавців. Не всі вони звичайно чорні, деякі дуже білі. Чим більше про них залишено відгуків, тим більш об'єктивну думку про них можна сформувати. Слід зазначити, що список сформований таким чином, що спочатку йдуть компанії, додані останніми, тобто з'явилися вони у нас на сайті нещодавно.

Top match

Основна назва: Top match
Інші назви: ТопМатч, Топ Матч, top-match, top match
Сайт: ugift.com.ua
Опис діяльності: Top Match — онлайн казино з високим рівнем сервісу та широким вибором ігор, що забезпечує чесність і прозорість кожної ставки.

Dude Bet

Основна назва: Dude Bet
Інші назви: Dudebet
Сайт: starodub.org.ua

Опис діяльності: Букмекерська контора Dude Bet, заснована кілька років тому, стала одним із лідерів на ринку онлайн ставок. З моменту заснування, компанія прагнула створити найкомфортніші умови для ставок на спорт, швидко завоювавши популярність серед гравців. 🌟 Однією з ключових переваг Dude Bet є великий асортимент спортивних ставок. Клієнти можуть робити ставки на футбол, баскетбол, теніс і багато інших видів спорту, що робить БК ідеальним вибором для спортивних ентузіастів. 🏀🎾⚽ Крім того, Dude-Bet вирізняється високим рівнем надійності та безпеки, що забезпечує клієнтам спокій при веденні ставок. БК також...

Nakrutkamedia

Основна назва: Nakrutkamedia
Інші назви: Накрутка медиа
Сайт: nakrutkamedia.com
Регіон роботи: Запоріжжя

Опис діяльності: Накрутка підписників, лайків, переглядів у різних мережах, за найнижчими цінами в Україні

RNS

Основна назва: RNS
Інші назви: Ремонт ноутбуків у Києві
Сайт: rns.com.ua
Опис діяльності: На сайті RNS ви знайдете професійні послуги з ремонту ноутбуків, які допоможуть вам швидко та якісно відновити працездатність пристрою. Наша команда фахівців має великий досвід у ремонті ноутбуків різних брендів, включаючи Acer, Asus, HP, Dell та інші. Ми пропонуємо діагностику проблеми, швидку заміну комплектуючих, усунення несправностей із жорстким диском, екраном, клавіатурою та іншими компонентами. RNS гарантує високу якість обслуговування та використання тільки оригінальних запчастин. Ми розуміємо, що надійність і швидкість роботи ноутбука важливі для вас, тому прагнемо оперативного вирішення...

DMark

Основна назва: DMark
Інші назви: Агентство интернет-маркетинга DMark
Сфера діяльності: Послуги: Маркетинг, реклама, креатив, просування, аналітика
Сайт: dmark.pro
Опис діяльності: «DMark» – это агентство в сфере цифрового маркетинга, предоставляющее полный спектр услуг для продвижения и укрепления позиций бизнеса в онлайн-пространстве. Агентство интернет-маркетинга предлагает разнообразные рекламные решения и инструменты для увеличения присутствия вашего бренда в интернете. Миссия «DMark» – разработка и реализация эффективных и креативных стратегий цифровой рекламы, которые обеспечивают высокий уровень видимости и активное взаимодействие с целевой аудиторией.

tik logistics

Основна назва: tik logistics
Інші назви: ТОВ ТІК ЛОГІСТИКС
Сфера діяльності: Виробництво та постачання
Сайт: www.tiklogistics.com
Регіон роботи: Ровно

Опис діяльності: Вантажні автомобільні перевезення по Україні та за кордон. Наша діяльність охоплює усі країни Європейського Союзу, Україну, Молдову, Грузію,. Пропонуємо: Вантажні перевезення автомобільним транспортом клієнтам. Надання пропозицій клієнтам щодо транспорту, надання безкоштовних косультацій щодо ціни перевезення по всіх напрямках. Прагення: Власним прикладом задати високу планку сервісу обслуговування клієнтів котрим необхідна допомога логістичних операторів. Наші цінності: Компетентність, швидкість, технологічність, вічливість.

WeExpert

Основна назва: WeExpert
Сайт: weexpert.io
Опис діяльності: Как работает бизнес инкубатор? Этот вопрос интересует многих предпринимателей и фрилансеров, которые стремятся к быстрому развитию своего бизнеса. Бизнес-инкубатор в Польше - это специальная организация, предоставляющая современным стартапам необходимые ресурсы и поддержку на ранних этапах их развития. Компания WeExpert предлагает полный спектр услуг, включающий доступ к современным офисным помещениям, консультации с экспертами, помощь в финансовом планировании и привлечении инвестиций. Основной принцип работы IT инкубатора заключается в создании благоприятных условий для роста и развития стартапов....

Смартлаб

Основна назва: Готель Classic
Інші назви: Classic Hotel
Сфера діяльності: Послуги: Туризм
Сайт: hotel-classic.in.ua

Опис діяльності: Преміум-готель, розташований у самому серці Києва, на стику ділових, культурних та історичних кварталів міста. Тут ви знайдете справжній оазис спокою та затишку, де міська метушня залишається далеко за межами. Готель пропонує ідеальне місце для відпочинку, де можна насолодитися комфортом та тишею, водночас перебуваючи в центрі всіх важливих подій.

Biznesexpert

Основна назва: Biznesexpert
Сайт: biznesexpert.eu
Опис діяльності: Что такое бизнес инкубатор в Польше? Это команда квалифицированных специалистов, которые поддерживает новые компании или молодых фрилансеров на этапе их развития, предоставляя офисные помещения, консультации и финансовую поддержку. Компания BiznesExpert имеет богатый опыт и множество довольных клиентов, а также гарантирует надежный результат и высокое качество предоставленных услуг. Польские налоговые условия для бизнес-инкубаторов являются очень привлекательными, что позволяет стартапам максимально оптимизировать свои расходы. Отзывы предпринимателей, которые воспользовались комплексными услугами...