Відгуки про роботу - Список компаній-роботодавців України

Нижче наведено список, що містить чорних роботодавців. Не всі вони звичайно чорні, деякі дуже білі. Чим більше про них залишено відгуків, тим більш об'єктивну думку про них можна сформувати. Слід зазначити, що список сформований таким чином, що спочатку йдуть компанії, додані останніми, тобто з'явилися вони у нас на сайті нещодавно.

1 Web Development

Основна назва: 1 Web Development
Інші назви: One Web Development
Сайт: 1-web-development.com

Опис діяльності: Створюємо веб-сайти, онлайн сервіси та платформи будь-якої складності та напряму, з урахуванням актуальних тенденцій, особливостей бізнесу.

Баді бет

Основна назва: Баді бет
Сфера діяльності: Торгівля: Спорттовари
Сайт: serdze.org.ua

Опис діяльності: Занурення у світ азартних ігор ще ніколи не було таким захопливим, як з Buddy bet. Ми пропонуємо не просто платформу для ставок, а справжню подорож у світ безмежних можливостей та емоцій. Кожен, хто заходить на наш сайт, отримує доступ до різноманітних слотів, ставок на спортивні події та багатьох інших розваг, які приносять максимум задоволення. Buddy bet – це гарантія прозорості та безпеки. Ми піклуємося про наших користувачів, тому всі ставки є захищеними, а процес гри – чесним і відкритим. З нами ви можете бути впевненими у кожному зробленому кроці, адже наша репутація та багаторічний досвід...

Gerasimov Gallery

Основна назва: Gerasimov Gallery
Сфера діяльності: Виробництво та постачання
Сайт: gerasimovgallery.kiev.ua

Опис діяльності: Маєте намір створити унікальні меблі для бару або кафе, або ж вам потрібна оригінальна вивіска чи портрет на дереві? Звертайтеся до майстерні Gerasimov Gallery! Наші досвідчені майстри реалізують будь-які ваші ідеї, виготовляючи меблі, предмети інтер'єру або рекламні вивіски за індивідуальним дизайном. Ми створимо вироби, які ідеально відповідатимуть стилю вашого закладу. Замовляйте у нас ексклюзивні предмети декору та портрети на дереві – ми впораємося з будь-якими завданнями!

Джоб Хант

Основна назва: Джоб Хант
Інші назви: Кадрова агенція "Джоб Хант"
Сфера діяльності: Послуги: Кадрові агенції, рекрутинг
Опис діяльності: Рекрутингові агенція

360view

Основна назва: 360view
Сфера діяльності: Послуги: Охорона
Сайт: 360view.com.ua
Регіон роботи: Львів

Опис діяльності: звернутися до фірми, яка займається встановленням відеоспостереження у Львові. У них 360view є фахівці, які вам безкоштовно підкажуть, що куди і як встановлювати. Ми 3 роки тому в магазин встановлювали камери відеоспостереження, що працюють до цього дня добре.

ТОВ Автошкола Магістраль

Основна назва: ТОВ Автошкола Магістраль
Інші назви: Автошкола Магістраль
Сфера діяльності: Послуги: Авто/мото: ремонт, навчання, заправки та ін.
Сайт: magistral.dp.ua
Регіон роботи: Кривий Ріг

Опис діяльності: ТОВ "Автошкола Магістраль" у Кривому Розі надає якісне навчання водінню з гнучким графіком (ранкові, денні, вечірні групи). Практичні заняття проводяться на сучасних авто в зручний для студентів час і місці. Школа гарантує підготовку до іспитів і впевнене водіння.

KOMPANIONS

Основна назва: KOMPANIONS
Сайт: www.kompanions.com
Опис діяльності: Intelligence, Innovation, and Immersion to Drive Impact for Industries. That’s Kompanions. With over 1000 AR experiences, 500+ VR journeys, and 25,000+ 3D models, we are at the forefront of transforming sectors including but not limited to aerospace, automotive, healthcare, tourism, retail, real estate, manufacturing, and entertainment. Our 4K approach is leveraged by multiple global Fortune 500 companies to push possibilities. Knowledge Acquisition Kinetic Creativity Kaleidoscopic Integration Keystone Delivery Our team harnesses an extensive array of VR and AR hardware, including...

Дитяча стоматологія «StudioDent KIDS»

Основна назва: Дитяча стоматологія «StudioDent KIDS»
Інші назви: StudioDent
Сфера діяльності: Послуги: Медичні послуги, спортклуби та салони краси
Сайт: studiodent.com.ua

Опис діяльності: StudioDent KIDS спеціалізується на комплексному догляді за здоров’ям зубів та ясен у дітей. Клініка пропонує повний спектр послуг, включаючи профілактичні огляди, лікування карієсу, герметизацію фісур, корекцію прикусу та видалення молочних зубів. Дитяча стоматологія StudioDent забезпечує комфортну атмосферу та індивідуальний підхід до кожної дитини, використовуючи сучасні методи лікування та безпечні матеріали. Особлива увага приділяється профілактиці та вихованню здорових звичок для збереження посмішки на довгі роки.

Doorhub

Основна назва: Doorhub
Інші назви: Двері DoorHub
Сфера діяльності: Виробництво/постачання: Будматеріали, скло, бетон та суміші
Сайт: doorhub.com.ua

Опис діяльності: DoorHub - це спеціалізований магазин вхідних дверей, що пропонує широкий асортимент моделей для дому та офісу. Ми не тільки продаємо двері високої якості, але й забезпечуємо професійну установку, гарантуючи надійний захист та довговічність кожного виробу. У нашому каталозі представлені двері з різними рівнями захисту, шумоізоляції та стильними дизайнерськими рішеннями, щоб задовольнити потреби кожного клієнта. DoorHub - ваш надійний партнер у виборі та встановленні дверей!

Renix

Основна назва: Renix
Сфера діяльності: Торгівля: Автомобілі, запчастини, автохімія
Сайт: renix.ua
Опис діяльності: Интернет-магазин Renix – ваш надежный партнер для покупки автозапчастей для иномарок. В нашем ассортименте представлено более миллиона автомобильных запчастей, что позволяет вам найти необходимые детали для любого автомобиля. Наши квалифицированные менеджеры помогут вам подобрать запчасти, которые идеально подойдут к вашему автомобилю, и оформят заказ в считанные минуты. Для удобства покупки, вы можете воспользоваться нашим фильтром подбора авто, выбрав модификацию вашего автомобиля, или обратиться к менеджеру, который осуществит поиск по VIN коду.