Відгуки про роботу - Список компаній-роботодавців України

Нижче наведено список, що містить чорних роботодавців. Не всі вони звичайно чорні, деякі дуже білі. Чим більше про них залишено відгуків, тим більш об'єктивну думку про них можна сформувати. Слід зазначити, що список сформований таким чином, що спочатку йдуть компанії, додані останніми, тобто з'явилися вони у нас на сайті нещодавно.

Akvantis

Основна назва: Akvantis
Інші назви: професійні системи очищення води
Сфера діяльності: Торгівля: Продукти харчування та напої, алкоголь, табак
Сайт: akvantis.com.ua
Опис діяльності: Akvantis — це компанія, яка прагне змінити ваше сприйняття важливості чистої води для здоров'я та добробуту. Ми поєднуємо передові технології з турботою про клієнтів, пропонуючи найкращу продукцію для очищення води у побуті та на підприємствах. На нашому сайті представлений широкий вибір професійних систем для очищення питної води від всесвітньо відомих виробників Ecowater та Bluewater. Завітайте до наших шоурумів у Києві, Дніпрі, Одесі та Львові, щоб на власні очі переконатися в ефективності наших систем водоочищення.

ТОВ "Лаб Сервіс"

Основна назва: ТОВ "Лаб Сервіс"
Інші назви: ТОВ "Ерба Діагностикс Україна", ТОВ "Медуа", ТОВ "Фарм-контакт"
Сфера діяльності: Торгівля: Ліки, гігієна, захист, медичне обладнання
Сайт: lab-service.ua

Опис діяльності: Торгівля мед. обладнанням та ін. мед. матеріалами

Rama

Основна назва: Rama
Сфера діяльності: Послуги: Будівництво, монтаж, ремонт та інше
Сайт: rama.kyiv.ua
Опис діяльності: Оконная компания Rama - это команда опытных профессионалов и ваш проверенный партнер в выборе окон, которая предлагает широкий ассортимент качественных металлопластиковых окон для вашего дома. Ответственные специалисты понимают, что выбор оконных конструкций - это важное решение, поэтому предлагают только лучшие решения с учетом вашего бюджета и всех потребностей.

Green Doctor

Основна назва: Green Doctor
Сайт: greendoctor.ua
Опис діяльності: Green Doctor – компанія, яка знає все про зелені насадження. Про те, як їх треба створювати, як їх доглядати, забезпечувати захист і лікування від хвороб і шкідників. Ми намагаємося зробити все, щоб ваш газон, ландшафтний дизайн, сад та будь-які інші рослини не просто виглядали красиво, а були здоровими.

Noname - Digital Agency

Основна назва: Noname - Digital Agency
Сфера діяльності: Послуги
Сайт: noname.digital
Опис діяльності: Noname – Digital Agency. Ми – IT агентство, що спеціалізується на розробці програмного забезпечення, мобільних додатків, веб-сайтів, чат-ботів та інших IT-продуктів. Зверніться до нас для вирішення будь-яких завдань з розвитку технологій та діджиталізації для вашого бізнесу.

Ggpokers

Основна назва: Ggpokers
Інші назви: Ggpoker
Сайт: ggpokers.com.ua

Опис діяльності: GGPokers - ваш надійний партнер у світі покеру! Ми пропонуємо вам не просто платформу для гри, але й цілий покерний світ, де кожен може знайти для себе щось цікаве та захоплююче. Наш покерний клієнт https://ggpokers.com.ua/ дозволить вам насолоджуватися найпопулярнішими варіаціями гри, а також екзотичнішими форматами, які не залишать вас байдужими. Будьте впевнені, що на GGPokers ви знайдете гру на свій смак та зможете розкрити свій покерний потенціал!

Miss Diamond

Основна назва: Miss Diamond
Інші назви: Miss Diamond Ukrainian Brand
Сайт: www.instagram.com
Опис діяльності: Miss Diamond один з найвідоміших українських брендів дизайнерки Аліни Маленької. За 6 років існування, бренд зробив собі ім'я кращого в українському люкс- сегменті. Наші колекції - це преміум якість і індивідуальний підхід до кожного. Наша репутація - це тисячі задоволених клієнтів, серед яких багато зірок шоу-бізнесу та блогінгу.

Famo

Основна назва: Famo
Інші назви: Фамо
Сайт: famo.ua
Опис діяльності: FAMO [est. 2013] - українська мережа одягу та аксесуарів. Наші магазини - це місця, де дівчата стають щасливими. На сьогодні, у нас налічується близько 30 магазинів в 15 містах України, і ми продовжуємо розширюватись. Наша команда - це люди на одній хвилі: консультанти, адміністратори, керівники, категорійні менеджери, маркетинговий та технічний відділ, і ще безліч важливих людей, яких об'єднує спільна мета - дарувати позитивні емоції та посмішку кожному клієнту! Ми виробники та імпортери, тому завжди пропонуємо найкращу ціну, широкий асортимент та високу якість! Влітку 2022 року, ми...

Solmar

Основна назва: Solmar
Інші назви: Солмар
Сайт: solmar.com.ua
Опис діяльності: Ми, SOLMAR - твій базовий гардероб! Але, SOLMAR - це не тільки про якісний трикотаж та широку палітру! Це також про велику команду, яка стоїть за цим всім. SOLMAR - це про людей, і для людей! Всі ми об’єднані однією ціллю - показати кожній українській жінці, що можна носити якісний та стильний одяг за доступною ціною! Тільки в SOLMAR ти знайдеш нереальний асортимент базових елементів гардеробу, кожен з яких представлений більш, ніж у 10-ти кольорах! А деякі моделі представлені в понад 30-ти відтінках. «Вау!» - скажеш ти, і в цьому не можемо не погодитись з тобою.

Севі-Трейд

Основна назва: Севі-Трейд
Інші назви: Sevi-Trade, Севи-Трейд
Сфера діяльності: Виробництво та постачання
Сайт: sevi-trade.com
Регіони роботи: Київ, Запоріжжя

Опис діяльності: Компанія «Севі-Трейд» — це експерт з продажу вхідних та міжкімнатних дверей, яка з 2009 року успішно веде свою діяльність. Ми пишаємося тим, що входимо до рейтингу топ-постачальників дверей в Україні, пропонуючи нашим клієнтам широкий асортимент високоякісної продукції від кращих виробників світу, а також власну торгову марку «Portalino».